Koniec wakacji

Mimo tego, że przedszkole jest otwarte cały rok okres wakacyjny to dla wielu z Was czas odpoczynku. Dzieci, które jednak postanowiły uczęszczać w lipcu i sierpniu do Magnolek nie nudziły się. Ciąg dalszy wycieczek tych dalszych i bliższych oraz zajęcia w przedszkolu – to dzieci zapamiętają na pewno !

Kolejny raz odwiedziliśmy bibliotekę miejską. Kilka dni później przyrządziliśmy wspólnie orzeźwiający kompot – idealny na wysokie temperatury. Przyszedł też czas na wspomnienia zakończenia roku szkolnego – otrzymaliśmy porcję świetnych zdjęć, które możecie podziwiać w Galerii oraz na profilu Facebook. Ogromną niespodzianką dla naszych podopiecznych byłą wizyta w Dolinie Skrzatów. To magiczne miejsce pozostanie na długo w naszej pamięci.

Efektem pięknej pogody były też zajęcia ruchowe, dyskoteka Magnolkowa oraz pokaz mody. Wydarzenia te tradycyjnie zostały uwiecznione na wielu zdjęciach, powstał także film. Wszystko to na naszym profilu Facebookowym. W murach przedszkola stało się natomiast bardziej kolorowo z powodu obchodów Dnia Pomarańczy i Cytryny lub Dnia Francuskiego. Ostatnie dni miesiąca to już głównie organizacja zajęć adaptacyjnych dla dzieci, które już od 1 września oficjalnie staną się Magnolkami!