Kwiecień plecień, bo przeplata…

Czwarty miesiąc tego roku minął właśnie tak, jak w tytule, serwując nam zarówno zimową szarugę, jak również upalne chwile. Pierwsze oznaki wiosny grupa 2 znalazła już w pierwszych dniach kwietnia, co uwieczniliśmy na zdjęciach widocznych w naszej galerii. Dopóki aura sprzyjała mogliśmy beztrosko spacerować ulicami naszego miasta odwiedzając kolejne ciekawe miejsca. Kolejnych kilka dni zmusiło nas do zwiększonej aktywności w murach przedszkola.

W drugiej połowie kwietnia powróciła do nas wiosna, a drzewo magnolii w ogrodzie przedszkolnym niesamowicie rozkwitło. To znak, że czas na obchody Dnia Magnolii! Okolicznościowe zajęcia warsztatowe oraz tańce i zabawy w ogrodzie dzieci zapamiętają na długo. To był bardzo intensywny dzień!

Opisując kwiecień należy wspomnieć o przedstawieniu „Wiosna Kubusia Puchatka”, które na dobre przepędziło zimę i pozwoliło się cieszyć przedszkolakom z pięknej pogody. Ostatnie dni kwietnia umiliła nam wiadomość z Fundacji „Dziewczynka z zapałkami”, która doceniła pracę naszych podopiecznych i ich rodziców. W dowód wdzięczności i uznania otrzymaliśmy okolicznościowy dyplom. Grupa 1 i 2 zakończyła miesiąc niezwykle ciekawą wycieczką do Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych w Łodzi, natomiast zerówka odwiedziła oczyszczalnię ścieków oraz zjadła pyszną pizzę w jednej z konstantynowskich pizzerii.