Listopadowe wojaże

Listopad kojarzy się głównie z ochłodzeniem, padającym deszczem i krótkim dniem. To wszystko jednak nie wpływa na plany Magnolek, które konsekwentnie realizujemy. Pierwsze dni miesiąca przyniosły rozstrzygnięcie konkursu JESIENNE CUDA. W naszej galerii możecie zobaczyć fotorelację z tego wydarzenia. Następnie przyszedł czas na obchody Dnia postaci z bajek – przedszkole pełne było magicznych gości. Dzieci były pod wrażeniem!

Moment, gdy słońce wyszło zza chmur postanowiliśmy wykorzystać na wycieczkę do łódzkiej palmiarni. W kolejnych dniach listopada w przedszkolu było bardzo tłoczno. To wszystko za sprawą grupy teatralnej, która opowiedziała nam o borsuku, a także zespołu muzycznego, autora koncertu „Jaki znak Twój? Orzeł Biały”.

W dalszym ciągu realizowane są cykliczne zajęcia w formie warsztatów – artystycznych, teatralnych, budowania klockami, fizyczno-chemicznych. Regularnie odwiedzamy też bibliotekę miejską i spacerujemy ulicami naszego miasta. Ostatnie dni listopada nasze maluchy będą kojarzyć przede wszystkich z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia oraz wróżbami andrzejkowymi. Przed nami grudzień, który już przywitał nas pierwszym śniegiem. Potem już tylko oczekiwanie na przyjście Świętego Mikołaja…