Magnolkowy luty

Luty, choć powszechnie uważany za miesiąc typowo zimowy, nas rozgrzał do czerwoności ilością atrakcji i wydarzeń, w których mogliśmy wziąć udział. W tym miejscu należy zacząć od obchodów Dnia Babci i Dziadka, które część grup przeprowadziła właśnie w lutym. Nasi podopieczni pod okiem nauczycieli przygotowali program artystyczny. Zaproszeni goście byli pod wrażeniem. Innym, godnym podkreślenia wydarzeniem były zajęcia z serii Kodowanie na dywanie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników.

Na dedykowanych zajęciach zadbaliśmy też o odpowiednią oprawę Walentynek i Ostatków. Powstały wtedy pyszne smakołyki i kartonowe serca. W połowie miesiąca nasza reprezentacja pojawiła się w Pabianicach na kolejnej edycji Przedszkoliady. Współzawodnictwo z innymi przedszkolakami sprawiło nam ogromną frajdę!

W lutym nie mogło zabraknąć cyklicznych warsztatów – kulinarnych, artystycznych oraz teatralnych. Natomiast w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom przedszkole odwiedziło wielu ciekawych gości. To dobry prognostyk przed marcem, który mimo mroźnego początku ma być przecież początkiem wiosny!