Marcowe atrakcje

Marzec, oprócz kapryśnej aury, miał nam do zaoferowania całkiem dużo atrakcji – nie tylko w murach przedszkola, lecz również poza nimi. W pierwszej części miesiąca odwiedziła nas grupa teatralna z przedstawieniem „Królewna Śnieżka”. Kilka dni później delegacja ze Szkoły Podstawowej nr 5 dołączyła po raz kolejny do akcji Cała Polska czyta dzieciom. Nasi podopieczni z zaciekawieniem słuchali historii przedstawianych przez naszych miłych gości.

Powszechnie wiadomo, że ruch to zdrowie. W myśl tej zasady magnolkowa reprezentacja wzięła udział w zawodach sportowych, które odbyły się w hali KKS Włókniarz. Nie zapomnieliśmy też o cyklicznych warsztatach – kulinarnych, artystycznych, przyrodniczych. Kontynuując wycieczki do ciekawych miejsc w okolicy zawędrowaliśmy do Stacji Uzdatniania Wody w Ignacewie. Po raz pierwszy mogliśmy gościć w tym miejscu, za co serdecznie dziękujemy gospodarzom.

Ostatnie dni miesiąca pozwoliły na w pełni wiosenne spacery ulicami naszego miasta. Mogliśmy podziwiać piękną aranżację na Placu Kościuszki – to wszystko za sprawą Miejskiego Ośrodka Kultury. Sprzyjając aura ściągnęła do naszego przedszkola kapelę góralską, która narobiła dużo pozytywnego hałasu. Wchodząc w okres świąteczny, z zaciekawieniem wyczekujemy kwietnia…