U nas w październiku

Październik to miesiąc typowo jesienny, ale nie zniechęciło to małych magnolek do spacerów, podróży i innych aktywności. Zajęcia w przedszkolu rozpoczęliśmy od obchodów dnia żółtego. Ten kolor zdominował warsztaty kulinarne, artystyczne oraz ubiory naszych podopiecznych. Kolejne dni to już podróż do Łodzi, a konkretnie do Teatru Arlekin. Grupa 4 i 5 była zachwycona! 

Podczas cyklicznych zajęć artystycznych wykorzystaliśmy farby, gąbkę oraz ryż. Kilka dni z lepszą aurą pozwoliło na spacer na pobliski ryneczek oraz wycieczkę do zagrody edukacyjnej w Konarzewie. Gdy pogoda się lekko pogorszyła czas w przedszkolu umiliły koncerty i przedstawienia teatralne. W połowie miesiąca przeszedł czas na tradycyjne pasowanie. Dzieci, które do nas dołączyły w ostatnim czasie zostały oficjalnie włączone do grona magnolek.

Październik zakończyliśmy hucznie! W przedszkolu odbył się Bal Halloween. Budynek przedszkola mocno pociemniał, a jego wnętrze wypełniły przebrane dzieci i ich nauczyciele. Zabawa trwała długo, a uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci.