Z Nowym Rokiem, nowym krokiem

Święta Bożego Narodzenia oraz huczny Sylwester już za nami. Od pierwszych dni stycznia wróciliśmy do pracy, a wraz z nami całą gromadka dzieci. Pogoda sprzyjała, więc miesiąc rozpoczęliśmy wycieczką do Biblioteki Miejskiej oraz na Plac Kościuszki. Mogliśmy tak podziwiać świetlne dekoracje zainstalowane przez władze miasta. Podczas warsztatów przyrodniczych dowiedzieliśmy się jak powstaje śnieg, natomiast zajęcia artystyczne pokazały dzieciom sztukę przez duże „S”.

Bliżej połowy miesiąca rozpoczęły się przygotowania do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Magnolki tradycyjnie już wzięły w nim udział. Styczeń to również obchody Dnia Babci i Dziadka – każda grupa miała lub będzie mieć w najbliższych dniach swoje spotkanie połączone z częścią artystyczną. Kontynuujemy też akcję Cała Polska czyta dzieciom, w której wspierają nas m.in. rodzice dzieci.

W ostatnich dniach stycznia zorganizowaliśmy Bal Przebierańców z udziałem wielu księżniczek i rycerzy. Zabawa była połączona z wykonaniem zdjęć, które wkrótce trafią do najmłodszych.