Festyn dla Ninki Kublik

W ubiegłą niedzielę w naszym przedszkolu miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie. Odbył się Festyn Charytatywny na rzecz Ninki Kublik – malutkiej i niezwykle dzielnej mieszkanki naszego miasta. Pogoda spisała się na medal, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej. Imprezę rozpoczęliśmy w samo południe o godzinie 12.00. Wysoka temperatura nie odstraszyła gości i już od samego początku pojawili się pierwsi odwiedzający, dając przykład innym mieszkańcom Konstantynowa. Ludzi stopniowo przybywało a z głośników płynęły znane hity. Nie zabrakło oczywiście najbardziej oczekiwanego gościa czyli samej Ninki z rodzicami i rodzeństwem.

Udostępniliśmy dla naszych gości liczne atrakcje a wśród nich pokaz sztuki graffiti, jazdy konnej, klanów, szczudlarzy, piankowe zabawki i suchy basen. W trakcie imprezy dołączyła do Nas również grupa strażaków z OSP Konstantynów, którzy wnieśli dużo ożywienia i ochłody oferowanymi atrakcjami.

Przyszedł czas na występy muzyków, tancerzy a także reprezentację Magnolek, która zebrała przy scenie dużą widownię. Po nich natomiast odbyły się licytacje przedmiotów i usług, które przekazały osoby i firmy, które razem z nami chciały wspomóc małą Ninkę w walce z chorobą. Po aukcji znaleźliśmy jeszcze czas na wspólną zabawę, słodycze, wodę i kiełbaski z ogniska.

Wiemy, że nie sposób wszystkich wymienić, ale chcieliśmy z tego miejsca jeszcze raz podziękować Wam wszystkim i każdemu z osobna za organizację i udział w tym festynie. Każdy dołożył swoją małą cegiełkę do tego, aby Ninka Kublik wróciła do zdrowia.

Dla wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie stawili się na festynie przygotowaliśmy obszerną fotorelację dostępną w naszej galerii oraz na profilu w serwisie Facebook.