Ostatni miesiąc roku szkolnego

W czerwcu oprócz przygotowań do zakończenia roku szkolnego w Magnolkach miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń. Miesiąc ten z racji Dnia Ojca był okazją dla tatusiów do poczytania najmłodszym w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. 8 czerwca na terenie przedszkola odbył się festyn charytatywny na rzecz małej Ninki Kublik.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pogoda dopisała, goście również, a na niezbędne leczenie udało się uzbierać pokaźną sumkę. Korzystając z dobrej pogody grupa III odwiedziła łódzkie ZOO. Nasi podopieczni odwiedzili też Szkółkę Drzew i Krzewów Ozdobnych na zaproszenie p. Marcina Kazimierczaka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przez cały miesiąc nie zabrakło także warsztatów plastycznych i kulinarnych o tematyce wakacyjno-letniej. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się we wtorek 24 czerwca, wszystkie dzieci otrzymały nagrody i gratulacje z rąk nauczycieli i dyrekcji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W sali panowała wyśmienita atmosfera, można było dostrzec też łzy wzruszenia. Najstarsze dzieci odeszły do szkoły podstawowej, większość została na kolejny rok szkolny i będzie uczęszczać do przedszkola również w trakcie wakacji, a od września pojawią się nowe maluchy, które zostaną Magnolkami.