Grudniowe podsumowanie

Grudzień kojarzy się przede wszystkim ze Świętami Bożego Narodzenia i zabawą sylwestrową. Dla wielu to również czas podsumowań, refleksji i snucia planów na kolejny rok. Musimy przyznać, że rok 2016 był dla naszego przedszkola udany. Ominęły nas nieszczęśliwe przygody, dzieci znów przybyło a oferta edukacyjna powiększyła się za sprawą nowych zajęć w cenie czesnego, jak również tych dodatkowych.

Jeśli o sam grudzień działo się, oj, działo… Na początku miesiąca odwiedziła nas Pani Mikołajowa, która oprócz uśmiechu i dobrej zabawy zapewniła upominki dla naszych podopiecznych. Nie ominęły nas też wizyty teatrzyków objazdowych. Nie zabrakło cyklicznych warsztatów i najnowszych zajęć z cyklu Matematyka dla smyka oraz Akademia Budowania Klockami. W pierwszej części miesiąca odbyła się kolejna Gala tańca Przedszkolaka, na której nie mogło zabraknąć delegacji z Magnolek.

Ostatnie dni przed świętami to czas spotkań bożonarodzeniowych każdej z grup Nauczyciele zaprosili dzieci wraz z rodzicami na wspólne świętowanie i zabawy. Nie zabrakło również prezentów, dzięki którym z twarzy dzieci nie zniknął uśmiech ani na chwilę. Przed samymi świętami ubraliśmy swoją choinkę w centrum miasta przy pierwszej, żywej szopce bożonarodzeniowej. Efekt prac mogli podziwiać wszyscy mieszkańcy naszego miasta.

Teraz, zregenerowani i gotowi do działania wkraczamy w nowy 2017 rok. Mamy nadzieję, że nie będzie gorszy od poprzedniego oraz przyniesie nowe przygody i wyzwania.