Sierpniowe wydarzenia

Dla większości dzieci w Polsce wakacje się skończyły. W Magnolkach nie mieliśmy przerwy, dzieci pojawiają się codziennie. Również w sierpniu było wiele atrakcji, którymi zachwycali się najmłodsi. Nie poprzestaliśmy na zajęciach warsztatowych – kulinarnych, teatralnych, przyrodniczych – w salach przedszkolnych i ogrodzie.

Przedszkole odwiedziła znakomita wokalistka, dyrygent i nauczyciel śpiewu – Agata Julia Krwawnik. Szybko zdobyła zaufanie dzieci, które z ochotą wzięły udział w autorskich zajęciach muzycznych. Maluchy wychodziły z zajęć z szerokimi uśmiechami na ustach.

Na zakończenie wakacji odbyliśmy ciekawą wycieczkę do Sochatki. To miejsce, w którym możemy poznać trochę historii podczas warsztatów etnograficznych. Dzieci wysłuchały opowieści etnograficznej związanej z porami roku, poszukiwały przedmiotów potrzebnych do wykonania określonych zadań oraz rozwiązały specjalną krzyżówkę.

Przed nami nowy rok szkolny, który wprowadzi do przedszkola kolejne uśmiechnięte buzie. Grono Magnolek znowu się powiększy!