Najfajniejsze Przedszkole

Kolejny rok szkolny za nami

Czerwiec był miesiącem obfitującym w niezwykle miłe i pozytywne wydarzenia związane z naszym przedszkolem. Dało się to odczuć już w pierwszym tygodniu, kiedy dotarł do nas dyplom i list gratulacyjny za zajęcie III miejsca w plebiscycie na Najfajniejsze przedszkole w powiecie pabianickim organizowanym przez portal „Nasze Miasto” oraz tygodnik „Kocham Łódź”. To powód do dumy. Za wszystkie oddane na nas głosy serdecznie dziękujemy. Sam dyplom można zobaczyć na stronie głównej.

Najfajniejsze Przedszkole

Kolejne dni to w naszej placówce kontynuacja cyklicznych zajęć warsztatowych. Oprócz tego zorganizowaliśmy zabawę „Jaka to melodia” przy współpracy z zespołem muzycznym. Sprzyjająca aura pozwoliła na odbycie wielu spacerów. Jeden z nich zakończył się na pobliskim Orliku, gdzie po raz kolejny mieliśmy okazję wziąć udział w akcji „Zachowaj trzeźwy umysł”. Również w czerwcu odwiedziliśmy Bibliotekę Miejską, gdzie pracownicy pomogli nam spędzić czas przyjemnie i pożytecznie.

Ostatnie dni czerwca wszystkim kojarzą się z zakończeniem roku szkolnego. Dotyczy to również Magnolek. Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych cała uroczystość zamiast w przedszkolnym ogrodzie, odbyła się w sali Stowarzyszenia Śpiewaczo-Muzycznego im. Fryderyka Chopina. To jednak nie zakłóciło dobrej atmosfery, a na twarzach dzieci zagościły szerokie uśmiechy. Kilkoro podopiecznych zakończyło swoją przygodę w Magnolkach, jednak przeważająca większość kontynuuje naukę w naszym przedszkolu. Wraz z dziećmi, które dołączą we wrześniu, rozpoczną kolejny rok szkolny.

W tym miejscu warto nadmienić, że zakończył się remont placu zabaw w ogrodzie przedszkolnym. Już przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego dzieci i pracownicy dokładnie przetestowali wszystkie urządzenia, wystawiając tym samym wykonawcom ocenę bardzo dobrą!