Wiosennie w maju

Maj powitał nas tradycyjnie piękną pogodą. Zdarzyły się słabsze dni, ale były one w zdecydowanej mniejszości. To pozwoliło nam na częste spacery i spędzanie większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Natomiast w samym przedszkolu działo się dużo. Gościliśmy uczniów klasy 2F ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz grupę teatralną. W obu przypadkach mogliśmy obejrzeć ciekawe przedstawienie. Nie zabrakło też koncertów oraz zajęć cyklicznych – warsztatów kulinarnych, artystycznych, piłki fair play czy też Akademii Budowania Klockami.

Małe Magnolki były obecne również poza przedszkolem. W Miejskim Ośrodku Kultury podczas II Festiwalu Sztuk Niezbędnych TOROWISKO 2017 oraz w sali zabaw LEOPARK. Ostatnie dni maja były bardzo intensywne. Konstantynów Łódzki odwiedził jeden z najlepszych polskich siatkarzy – Mariusz Wlazły. Dzięki zaproszeniu Marcina Młynarczyka na spotkaniu z wybitnym sportowcem pojawiły się również Magnolki. Kulminacja ciekawych zajęć nastąpiła ostatniego dnia maja. Dzieci mogły obejrzeć ciekawe przedstawienie, wziąć udział w warsztatach hip-hopowych oraz odwiedzić Oddział Prewencji Policji w Łodzi.

Jak widać maj był bardzo ciekawym okresem czasu. Dzieci nie mogły się nudzić. Przed nami czerwiec, kiedy to odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy!