Listopadowe atrakcje

Listopad obfitował w wiele ciekawych wydarzeń i atrakcji dla Naszych podopiecznych. Miesiąc rozpoczęliśmy od uroczystości pasowania na przedszkolaka, kiedy to kilkudziesięciu maluchów oficjalnie zostało włączonych do społeczności Magnolek.

Drobne upominki i masę atrakcji dzieci zapamiętają na długo. Wciąż realizowana akcja „Cała Polska czyta dzieciom” tym razem przyciągnęła do naszego przedszkola łódzkiego muzyka p. Andrzeja Ceglarka. Dzieci z zaciekawieniem słuchały bajek. Regularne warsztaty kulinarne, chemiczno-fizyczne oraz artystyczne jeszcze bardziej poszerzyły horyzonty dzieci. Nie zapomnieliśmy również o rozwiązaniu jesiennego konkursu „Postać z darów jesieni”. Listę laureatów prezentowaliśmy na łamach naszej strony, każdy z nich otrzymał nagrodę rzeczową z rąk Pani Dyrektor.

W listopadzie odwiedziły Nas objazdowe grupy teatralne, ale sami również zrealizowaliśmy przedstawienia w ramach warsztatów teatralnych. Druga część miesiąca to oprócz wycieczki do Biblioteki Miejskiej oraz obchodów Dnia Pluszowego Misia także kolejna edycja Przeglądu Spektakli Profilaktycznych pod hasłem „Żyj zdrowo”, gdzie zajęliśmy wysokie, 2 miejsce. Przed nami świąteczny grudzień, choć śniegu jeszcze nie widać. Nie wyobrażamy sobie Świąt bez niego…