Nowy rok, nowe atrakcje

Wraz z początkiem nowego roku tradycyjnie już ogłosiliśmy styczeń miesiącem czytających babć i dziadków. Od razu pierwsze osoby zapisały się u wychowawców grup, aby wziąć udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Pierwsze dni stycznia to także kolejne spotkanie z krajami Unii Europejskiej. Tym razem lepiej poznaliśmy naszą ojczyznę – Polskę.

no images were found

Zróżnicowana pogoda pozwoliła nam na krótką zabawę na śniegu, co dzieci odebrały z dużą radością. Dużą atrakcją w styczniu była z pewnością wizyta delegacja z ZOO Safari w Borysewie. Małe zwierzątka zachwyciły nasze maluchy i jeszcze długo po ich wizycie przeżywały obecność tak ciekawych gości. Jako jedni z pierwszych ogłosiliśmy już rekrutację na rok szkolny 2015/2016. Więcej informacji na stronie głównej. Kolejne warsztaty kulinarne pozwoliły Nam zasmakować w kuleczkach rafaello, zajęcia profilaktyczne pomogły udoskonalić maluchom technikę szczotkowania zębów a po warsztatach artystycznych mogliśmy założyć kolorowe maski.

no images were found

Kolejną nowością w ofercie są tańce ludowe – teraz co czwartek w naszym przedszkolu. W dniach 21-23 stycznia zorganizowaliśmy uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Najmłodsi z babciami i dziadkami świetnie się bawili i opuszczali przedszkole w doskonałych nastrojach. Nie możemy zapomnieć o teatrzykach, które wystawiły piękne przedstawienia – „Zaczarowane źródełko” i „Pinokio”.

no images were found

Niebawem kolejny Dzień Otwarty w naszym przedszkolu, na który wszystkich serdecznie zapraszamy !