Ostatnie dni wakacji…

W sierpniu z racji sprzyjającej aury kontynuowaliśmy serię spacerów po Konstantynowie. Zanim to nastąpiło nasze przedszkole opanował tłum Indian. Pierwsze dni miesiąca spędziliśmy w ogrodzie przedszkolnym schładzając się w nowych basenach.

Wysokie temperatury wręcz tego wymagały. Dodatkowo próbowaliśmy pysznych lodów – efektu letnich warsztatów kulinarnych. Gdy słońce dało nam odetchnąć postanowiliśmy otworzyć Magnolkową Restaurację w ogrodzie. Zorganizowaliśmy obchody Dnia Hawajskiego oraz regularnie odwiedzaliśmy Ogród Sztuki, gdzie odbywały się regularnie zajęcia artystyczne. Lornetki i papierowe pieski to tylko niektóre efekty pracy naszych maluchów. Nie opuściliśmy także żadnego seansu w Filmowym Ogrodzie Sztuki.

Jedna z wycieczek zaprowadziła Nas do zabytkowego tramwaju w centrum miasta a miesiąc zakończyliśmy aktywnie zajęciami tanecznymi i sportowymi na świeżym powietrzu a Gabyś zafundował nam prawdziwy pokaz karate. Przed nami nowy rok szkolny a wraz z nim powitamy nowych podopiecznych. Razem będziemy przeżywać kolejne przygody i poszerzać horyzonty.